Blog

Rukiye Hayran 2. Türkiye Psikoterapi Zirvesinde

2 Ağustos 2018

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

16-17 Mart 2019 tarihlerinde gerçekleştirilecek Türkiye Psikoterapi Zirvesi’ne katılacak isimler netleşmeye başladı. Bu sene ikincisi düzenlenecek zirveye, Türkiye’nin önde gelen psikoterapistlerinden Yrd. Doç. Dr. Rukiye Hayran da katılacak.

 

1984 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp fakültesinden Tıp Doktoru olarak mezun olan Rukiye Hayran, Işık Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji bölümü öğretim üyesi olarak, Lisans ve Yüksek Lisans dersleri vermektedir. Bunun yanı sıra Psikiyatrist, Psikoterapist ve Uluslararası eğitici Psikoterapist olarak çalışmaktadır.

Aile ve evlilik sorunları konusunda çeşitli gazetelerde dizi yazıları ve röportjları bulunmaktadır. Yine ruh sağlığı konularında ve aile evlilik ilişkileri konusunda bir çok televizyon kanalında sayısız programlara danışmanlık yapıp, bir çok canlı yayına katılmıştır.

Dünya Pozitif Psikoterapi Birliği Uluslararası Eğitici Psikoterapist (WAPP International Master Trainer), Uluslararası Transkültürel ve Pozitif Psikoterapi Merkezi İstanbul Merkez Başkanıdır.

0 likes

Yazar